Mikołaj w przedszkolu, to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. Tak było i tym razem. W środę 6 grudnia dzieci z niecierpliwością od samego rana czekały na tak ważnego gościa. Nasze przedszkolaki przez cały czas starały się ,,być grzecznymi” i dobrze wiedziały, że Mikołaj cały czas na nie patrzy.  Gdy wreszcie pojawił się w przedszkolu i zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu w towarzystwie aniołka dzieci kolejno z poszczególnych grup mogły przywitać gościa, po czym nastąpił wyczekiwany przez wszystkich moment- wręczanie prezentów. Każda z grup w podziękowaniu , za przybycie Świętego Mikołaja zaśpiewała piosenkę albo wyrecytowała wierszyk. Przybycie tak ważnego gościa sprawiła dzieciom dużo radości. Dzień ten z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych.