Laureaci konkursu

„ KARTKA WIELKANOCNA”

Organizatorem konkursu jest nauczyciel przedszkola - Katarzyna Spółczyńska

CELE:

- rozbudzenie zainteresowania pięknym zwyczajem obdarowywania się kartkami świątecznymi,

- propagowanie obchodów Świąt Wielkanocnych;

-rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej dzieci;

- rozwijanie wrażliwości estetycznej.

- popularyzacja działań plastycznych i poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych;

- rozwijanie kreatywności uczestników konkursu;

- promowanie tradycji i kultury ludowej;

- rozwijanie uzdolnień plastycznych;

UCZESTNICY:

Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo im. Róży Okęckiej w Kielcach.

Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria: dzieci 3- 4 letnie

II kategoria: dzieci 5- 6 letnie

WARUNKI KONKURSU:

- Praca wykonana własnoręcznie z niewielką pomocą rodziców;

- Każdy uczestnik przynosi do przedszkola jedną pracę ( nadesłać – dziecko chore, objęte kwarantanną);

- Technika wykonania pracy jest dowolna;

- Format kartki nie przekracza formatu A5 (złożonego na pół formatu A4);

- Każda kartka posiada dane uczestnika konkursu: imię i nazwisko, wiek, nazwę grupy do której dziecko uczęszcza.

Prace niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.

TERMINY:

Termin dostarczenia prac upływa z dniem 25 marca 2021 roku.

Zdjęcia prac dzieci chorych lub objętych kwarantanną należy dostarczyć drogą e-mail na adres:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (każda osoba przysyła 2 zdjęcia: pierwsze- etapy powstawania kartki, drugie- efekt końcowy kartki)

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Komisja powołana przez Organizatora Konkursu wyłoni spośród przekazanych prac laureatów konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 marca 2021 roku.

Kryteria oceny: pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody.