Nocowanie w przedszkolu - to już tradycja w grupie 6-latków "Motylków". I w tej edycji nie mogło być inacze - 16 czerwca przedszkolaki spędziły noc poza swoim domem.
Spotkanie rozpoczęło się uroczystą przysięgą, a następnie dzieci uczestniczyły w licznych zabawach, m. in. wyścigi samochodowe, pękające balony czy doświadczenia z wodą.  Niespodzianką była pizza na kolację, ale emocje "sięgnęły zenitu" podczas nocnego  poszukiwania skarbu. Przedszkolaki z latarkami w rękach penetrowały przedszkolny ogród. Współpracowały ze sobą i każdemu udało się znaleźć "słodkie co nieco".
Zadowolone z nocnej eskapady - po powrocie do przedszkola położyły się spać na własnoręcznie przygotowanych leżakach. Wyczerpane zasnęły bardzo szybko, a rano, po wspólnym śniadaniu, szczęśliwe i zadowolone wróciły do swoich domów.