06.12.2017 r.

Każdego roku 6 grudnia do naszego przedszkola przybywa niezwyły święty, którego znają wszystkie dzieci. W tym roku również nie zapomniał o naszych grzecznych przedszkolakach. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na Jego przybycie. Tego dnia  na maluchów czekało mnóstwo niespodzianek. Nasza sala teatralna zamieniła się w niebo, w którym powitali nas Aniołowie. Anielina, Serafina i Cherubina opowiedziały nam historię prawdziwego Świętego Mikołaja, a także przeczytały kilka wzruszających listów od dzieci. Przedszkolaki dowiedziały się, że święty Mikołaj był biskupem i kochał pomagać innym, zwłaszcza dzieciom. Na powitanie gościa zaśpiewały piosenkę "Święty Mikołaju, kim naprawdę jesteś". Nasz Świety nie szczędził czasu na rozmowę z dziećmi. Każdemu grzecznemu maluchowi wręczył specjalny medal. Były też pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, ale największą radość w naszych pociechach wyzwoliły prezenty. I chociaż  przedszkolaki znają już niejednego świętego, to ten, z pewnością będzie ich ulubionym.