29.05.2017r.

Grupa „Słoneczek” miała ostatnio okazje gościć u siebie...prawdziwego lekarza! Na szczęście nikt nie był chory – była to czysto dydaktyczna wizyta, która sprawiła wielką frajdę przedszkolakom. Jeden ze słoneczkowych Tatusiów jest lekarzem chirurgiem i zgodził się opowiedzieć dzieciom odrobinę o swoim zawodzie i pokazać dzieciom autentyczne lekarskie narzędzia pracy. Bardzo zabawnym i przyjemnym dla oka widokiem było, kiedy prawie wszystkie „Słoneczka” ubrały lekarskie czepki i maski zamieniając się w asystentów chirurga. Pan doktor zademonstrował na lalce również m.in. jak mierzy się ciśnienie, daje zastrzyki czy szyje ranę... Jednak żaden przedszkolak nie przestraszył się takiego widoku! Same dzielne dzieci!