p102005321 stycznia

Przedszkolaki z grupy Motylki obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji zaprosiły do przedszkola swoje babcie i dziadziusiów. Aby podziękować za miłość, troskę i poświęcony czas oraz upewnić ich o swoich gorących uczuciach, wnuczęta wraz z ciociami przygotowały program artystyczny. Mali artyści przedstawili krótką inscenizację, o tym jak babcia swoją dobrocią potrafi obłaskawić nawet złego wilka. Wnukowie i wnuczki pięknie recytowały wiersze, złożyły życzenia dostojnym gościom, zaśpiewały dla nich piosenki i zatańczyły taniec „Koziorajka”. Z pewnością dostarczyły tym wielu wzruszeń swoim ukochanym dziadkom. Po występie, nagrodzonym brawami, dzieci wręczyły kwiatki, które samodzielnie wykonały. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek dla wszystkich. Był to niezapomniany dzień pełen radości i gorących uścisków.