LISTA PRZYJĘĆ DO PRZEDSZKOLA, DO GRUPY TRZYLATKÓW, TZN. DZIECI URODZONYCH  W 2014 R. JEST ZAMKNIĘTA,TO ZNACZY, ŻE MAMY KOMPLET ZGŁOSZEŃ.

Na listę rezerwową można zgłaszać dzieci od 2 stycznia 2017 od godz. 8.30 w kancelarii.

Wpisanie na listę rezerwową nie daje żadnych gwarancji, że dziecko będzie przyjęte do przedszkola.

Wpisanie na listę rezerwową oznacza, że jeżeli ktoś zrezygnuje z miejsca w przedszkolu to wg. kolejności powiadamiamy rodziców , których dziecko jest wpisane na listę rezerwową.                                                                                 Niestety takie sytuacje  zdarzają się rzadko.

Z całego serca proponuję przedszkole u Dominikanek, jest to nowa placówka ze świetnym zapleczem pedagogicznym, socjalnym i własną kuchnią.

Kontakt: Niepubliczne Przedszkole „U Dominikanek”

ul. Karczówkowska 15

25-711 KIELCE