Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Kolorowe stroje, wspaniały wystrój i skoczna muzyka. W takiej atmosferze 31 stycznia   bawiły się wszystkie przedszkolaki podczas balu karnawałowego, który poprowadził wujek Krzysiek pełniący rolę didżeja. Zarówno przedszkolaki jak i ciocie z dumą prezentowały swoje stroje, z wielką ochotą uczestniczyły w zabawach i tańcach. Dzieci przebrane były z a postacie z bajek, gdzie można było spotkać księżniczki, wróżki, motylki, piratów , Spider- Mana, Batmana, żołnierza, pirata, czy wiele innych znanych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali i skoczna muzyka wprowadziły wszystkich w niezapomniany, radosny nastrój oraz zachęciły do wspólnej zabawy. Dla wszystkich przedszkolaków był to czas niezapomnianych wrażeń i świetnej zabawy.