1 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka , który był połączony z Dniem Sportu. Z tej to właśnie okazji przedszkolaki wraz ze swoimi ciociami wspólnie spotkały się na przedszkolnym parkingu. Wszyscy razem rozpoczęliśmy ten dzień tańcząc i śpiewając znane nam utwory.        Przedszkolne ciocie razem dla dzieci zatańczyły układ choreograficzny do utworu ,,Tańcz, tańcz, tańcz…”

Na przedszkolnym placu zabaw odbyły się zawody z poszczególnych dyscyplin sportowych. Dzieci tego dnia brały udział w różnorodnych konkurencjach wzajemnie się dopingując. Dzień ten dostarczył dzieciom dużo radości. W przerwie między konkurencjami dzieci miały chwilę odpoczynku zjadając drugie śniadanie. Dodatkiem do drugiego śniadania jak i niespodzianką była zamówiona pizza, którą wszyscy z apetytem zjedli. Następnie ponownie udaliśmy się na plac zabaw aby dokończyć dalszą część zawodów. Nasze przedszkolaki wspaniale poradziły sobie ze wszystkimi konkurencjami, za które zostały nagrodzone medalami. Po przyjściu do przedszkola na każde dziecko czekała kolejna niespodzianka w postaci piłki. Dzień ten przysporzył naszym podopiecznym dużo pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.