Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego w piątkowe popołudnie dzieci z grupy Motylki gościły swoje Babcie oraz Dziadziusiów na uroczystości z okazji ich wielkiego święta. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać występu w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

W przepięknej scenografii ogrodu miłości oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. To szczególne spotkanie z wyjątkowymi dla dzieci osobami, było okazją aby po raz kolejny podziękować im za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Niejedna łza zakręciła się w oczach najukochańszej Babci i najwspanialszego Dziadziusia.

To były naprawdę wyjątkowe chwile pełne wdzięczności, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i czas spędzony wspólnie z wnukami. Wiwat Babciu! Wiwat Dziadku, żyjcie w zdrowiu nam 100 lat!