W piątek 18 listopada wszystkie grupy przedszkolne spotkały się w sali teatralnej, by oddać się przyjemności oglądania spektaklu kukiełkowego pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Z wypiekami na twarzy przedszkolaki poznawały historię pięknej i dobrej królewny, okrutnej i zazdrosnej macochy oraz przesympatycznych krasnoludków. Podziwialiśmy wspaniałe lalki- kukiełki i piękną scenografię, jak również idealnie ilustrujące fabułę piosenki. Emocje były ogromne, zwłaszcza podczas scen ze złą królową, ale nie brakowało i uśmiechu na twarzach, gdy pojawiały się urocze krasnoludki. Koniec baśni wywołał u wszystkich zadowolenie, bo jak zawsze w takich historiach wszystko się dobrze zakończyło, zło zostało ukarane, a dobro nagrodzone. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie z kukiełkami i chętnie będziemy gościć je jeszcze na naszej scenie.