Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 09.02.2022 r. w "Motylkach" - na Odlotowym Balu Karnawałowym! Już od rana emocje "buzowały" w dzieciach, a apogeum osiągnęły w momencie, gdy na sali pojawiły się królewny, księżniczki, wróżki, piraci, policjant czy Spider-Man. Nikt się nie bał, smoka, dinozaura, czarnego kota czy różowej pantery. Króliczek kicał między tańczącymi, a o tym co słychać w kosmosie opowiadał ufoludek i kosmonauta ... nie sposób zliczyć wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Piękny i kolorowy wystrój sali wprowadził przedszkolaków w radosny nastrój, a wodzirej w osobie cioci Olgi zachęcał do wesołej zabawy. Na parkiecie królowała "Macarena", "Woogie-boogie" oraz "Belgijka". "Maszynista zuch" zabrał dzieci na słodki poczęstunek. Po krótkiej przerwie dzieci z uśmiechem na twarzy wróciły na parkiet, gdzie przy skocznej i rytmicznej muzyce oddawały się karnawałowemu szaleństwu. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.