Kilka ostatnich dni w naszym przedszkolu było szczególnie kolorowych i przepełnionych muzyką, tańcami i dobrą zabawą. A wszystko to za sprawą balu karnawałowego! Wspaniale przystrojona sala teatralna robiła na każdym przedszkolaku wielkie wrażenie, a ścianka do robienia zdjęć zachęcała do fotografowania się we wspaniałych strojach i wykorzystania wielu rekwizytów. Przedszkolaki bawiły się do przebojów muzyki dziecięcej, ale nie zabrakło również typowej brazylijskiej samby czy francuskiego kankana. Zabawę urozmaicały różnorodne zabawy, konkursy, nauka tańca synchronicznego itp. Jednym słowem każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Balowa sala pełna była postaci księżniczek, wśród których prym wodziła Elza, rycerzy, superbohaterów takich jak Batman czy Spiderman, nie brakowało też pszczółek, biedronek czy postaci z popularnych bajek. Dopełnieniem karnawałowego szaleństwa był słodki poczęstunek w postaci pączków J.

Wszystko co dobre, szybko się kończy, ale pozostają wspaniałe wrażenia i mnóstwo zdjęć!