W piątek 19 listopada przedszkolaki z grupy Gwiazdki, Motylki i Stokrotki udały się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” na spektakl pt. „O rybaku i złotej rybce”. Cała widownia przeznaczona była tylko dla dzieci z naszego przedszkola, więc mogliśmy zająć dogodne miejsca i oddać się przyjemności oglądania i słuchania wspaniałego występu aktorów. Wielką sympatię dzieci wzbudzała złota rybka i skromny rybak, jak również komiczna postać kogutka. Natomiast Baba i jej coraz to większe żądania nie spodobały się przedszkolakom, które świetnie zrozumiały morał baśni, mówiący o tym, że należy się cieszyć z rzeczy małych i codziennych. Szczególne emocje towarzyszyły najmłodszym przedszkolakom, które po raz pierwszy były w teatrze. Egzamin zdały na szóstkę, bo z zainteresowaniem oglądały spektakl, a potem chętnie dzieliły się wrażeniami.