We wtorek 19 października najmłodsze przedszkolaki, Stokrotki i Słoneczka uczestniczyły
w Balu Wszystkich Świętych. Na uczestników balu czekała już od kilku dni pięknie udekorowana sala, a w niej balony, brama do niebios, delikatne chmurki, a wszystko to
w kolorach błękitu i bieli. Wodzirejem na balu była ciocia Olga, która przygotowała różnorodne zabawy dla dzieci i muzykę. Było mnóstwo radosnych tańców, zabaw, korowodów i pociągów. Przebojem jak zawsze była piosenka „Taki duży, taki mały może świętym być”, ale nie brakowało też piosenek znanych ze spotkań na polach Lednicy. Wszystkim dzieciom dopisywały humory, tańcom nie było końca, a po nich czekał słodki poczęstunek. Stokrotki i Słoneczka pełne wrażeń opuszczały balowa salę.