Dnia 21 listopada 2019r.grupa ,,Gwiazdek’’ i grupa ,,Jagódek’’ wybrały się do Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach na spektakl ,,Przygody Piotrusia Mniamucha’’. Przesłanie, jakie płynęło do dzieci ze spektaklu to zwrócenie uwagi na swoje zdrowie, między innymi na to, że trzeba dobrze się odżywiać, myć zęby po każdym posiłku, myć ręce przed jedzeniem, ograniczyć słodycze i zastąpić napoje gazowane, np. wodą. Powinno się słuchać dorosłych i ich rad, bo zależy im na naszym zdrowiu. Kto to bagatelizuje ponosi smutne konsekwencje.Oprócz tego dzieci zapoznały się ze sztuką teatralną i doskonaliły umiejętność poprawnego zachowania się w miejscu publicznym. Dzień w Muzeum był wspaniałą przygodą dla każdego przedszkolaka.