25.01.2017r.

W dniu 25 stycznia grupa „Słoneczka” miała przyjemność gościć w przedszkolu BARDZO WAŻNYCH DLA NICH GOŚCI, mianowicie swoje kochane Babcie i kochanych Dziadków. Specjalnie na tę okazję - Dnia Babci i Dziadka, grupa 3-latków przygotowała przedstawienie, i mimo iż było ono w wykonaniu najmniejszych absolwentów przedszkola to sprawili oni BAAARDZO DUUUŻOOO radości swoim gościom. Jak przystało na tak ważną uroczystość wnuczęta przybyły w bardzo odświętnych strojach galowych, a Ciocie miały zaszczyt wcielenia się w role, tak kochanych i uwielbianych przez wnuczęta- Babcię i Dziadka. Oczywiście „Dziadkowie” opowiedzieli bajkę jak to Oni umieją najlepiej, a wnuczęta recytowały wiersze, śpiewały piosenki i przy tym tańczyły, a robiły to z wielką gracją i radością, zachęcając przy do wspólnej zabawy swoje Babcie i Dziadków- nie sposób było odmówić:-) Na sam koniec wręczyły laurki własnoręcznie wykonane i zaprosiły do wspólnego poczęstunku- po takim wysiłku;-)