20.01.2017r.

Z okazji Dni Babci i Dziadziusia 20 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. "Niespodzianka" to inscenizacja, którą 4-latki Motylki przygotowały dla zaproszonych gości. Leśne zwierzęta przyszły w odwiedziny do chorego dziadka sowy czym sprawiły mu dużo radości. Przedszkolaki zaprezentowały nie tylko wierszyki i piosenki ale i pięknie zatańczyły. A co było dalej ... walc z filmu "Noce i dnie" w wykonaniu Haliny Kunickiej porwał do tańca wszystkie Babcie i Dziadziusiów. W niejednym oku zakręciła się łezka. Przedszkolaki nagrodziły Seniorów gromkimi brawami, a następnie wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki. Świętowanie zakończono wspólnym słodkim poczęstunkiem.