20.12.2016r.
We wtorek 20 grudnia o godzinie 15.30 odbyło się spotkanie wigilijne rodzin dzieci z grupy „Stokrotki”.  Na początku Jasełek dwa teksty przeczytały mamy naszych kochanych przedszkolaków. Później mikrofon przejęły dzieci. Każde  z nich odgrywało swoją rolę, pięknie mówiły swoje kwestie i jeszcze piękniej śpiewały kolędy i pastorałki. Następnie został odczytany fragment Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa. Siostra Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Nadszedł czas łamania się opłatkiem. Małym aktorom należą się pochwały za wspaniały występ na scenie i piękny śpiew, a rodzicom za pomoc w nauce wierszy i przygotowanie wspaniałych strojów dla dzieci. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że tworzymy jedną wielką przedszkolną rodzinę.