13.12.2016

We wtorek odbyło się spotkanie wigilijne rodzin dzieci z grupy Biedronek. Na początku mali artyści przypomnieli wszystkim historię i znaczenie Świąt Bożego Narodzenia wystawiając jasełka. Następnie został odczytany fragment z Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa., po czym Siostra Dyrektor złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia. Potem nastąpił moment, kiedy to dzieci mogły połamać się opłatkiem z najbliższymi i wręczyć im drobny upominek – własnoręcznie wykonaną bombkę. Czas poczęstunku był okazją do wyrażenia radości, wdzięczności, wzruszenia oraz wielu serdecznych rozmów. Dzieci do ostatnich minut radowały wszystkich swoją spontanicznością. Wśród miłej, ciepłej atmosfery każdy czuł się jak w domu.