21.11.2016r.

Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali tego wydarzenia. Wydaje się, że ciocie były nawet bardziej podekscytowane niż dzieci... I oto w poniedziałek 21 listopada w naszym przedszkolu zagościli reprezentanci kieleckiej drużyny szczypiornistów Vive Tauron. Są oni zwycięzcami Ligi Mistrzów 2015/16 i nieprzerwanie od 2012r. triumfują w piłce ręcznej w Polsce. Przedszkolaki, ciocie, siostra Dyrektor, panie z kuchni przygotowały się na to wydarzenie zakładając ubrania bądź elementy garderoby w kolorach klubu. Kiedy w drzwiach sali teatralnej pojawili się piłkarze- Michał Jurecki, Piotr Chrapkowski i Uros Zorman piskom i zachwytom nie było końca. Podczas rozmowy nie zabrakło wielu pytań. Na koniec spotkania każda grupa mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze szczypiornistami.