21.10.2016r.

Dwudziestego pierwszego października wszystkie grupy z naszego przedszkola wybrały się na spektakl pod tytułem „Kopciuszek” do Teatrzyku Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Dla dzieci z grupy „Słoneczek” był to pierwszy wyjazd do Teatrzyku. Ze względów pogodowych przedszkolaki pojechały na miejsce autokarem. Przedstawienie było bardzo udane i niezwykłe. Znana wszystkim opowieść o Kopciuszku została przedstawiona w bardzo humorystyczny, czasem groteskowy a czasem osadzony w nowoczesnych realiach sposób. Dzieci bawiły się doskonale i niekiedy było słychać bardzo głośne śmiechy. Jesteśmy dumni z naszych trzylatków-„Słoneczek”-był to ich pierwszy obejrzany spektakl, a pomimo tego dzieci się nie bały i zachowywały jak prawdziwi widzowie.