29.06.2016r.
W naszym przedszkolu odbyła się niedawno Olimpiada Przedszkolaka, której głównym organizatorem i prowadzącym była s. Magda. Przedszkolaki mogły sprawdzić swoje umiejętności w takich dyscyplinach jak biegi, skok w dal czy rzut piłką lekarską. Dzieci konkurowały w dwóch grupach wiekowych: „Biedronki” i „Motylki” w grupie młodszej, a „Promyczki”, „Jeżyki” i „Stokrotki” w grupie starszej. Kiedy zawodnicy zmęczyli się już trochę konkurencjami, a także wysoką temperaturą panującą na dworze przyszedł czas na przekąskę na dziedzińcu oraz wspaniały pokaz cheerleaderek ze „Stokrotek” pod przewodnictwem s. Magdy. Po nim rozegrały się ostatnie konkurencje, a następnie siostra Dyrektor wręczyła wiele medali i dyplomów. Dla wszystkich, którzy w tym roku nie odnieśli zwycięstwa rozdane zostały nagrody pocieszenia, aby zmotywować ich do pracy nad sobą i sukcesów w kolejnych olimpiadach.