04.07.2016r.

W poniedziałek czwartego lipca w naszym przedszkolu odbyła się prelekcja pt. „Bezpiecznie z prądem”, w której wzięły udział wszystkie przedszkolaki oraz ciocie. Na początku został wyemitowany film edukacyjny na temat powstawania prądu oraz niebezpieczeństw związanych z jego użytkowaniem. Dzieci z zaciekawieniem go obejrzały, a następnie została przeprowadzona przez prowadzącego rozmowa na jego temat. Okazało się, że przedszkolaki posiadają wiele wiedzy na temat tego jak nie wolno zachowywać się podczas burzy i przy użytkowaniu prądu. Wszystkim uczestniczącym bardzo podobała się ta prelekcja, ponieważ nie był to tylko nudny wykład, ale okazja do poruszania się i pośpiewania przy akompaniamencie gitary i harmonijki ustnej.