24.06.2016r.

"Promyczki" jako najstarsza grupa przeżywały ostatnio pożegnanie z przedszkolem i innymi przedszkolakami. Pożegnanie "Promyczków" przygotowały "Jeżyki". Było ono bardzo ciekawe. "Jeżyki" postanowiły sprawdzić różne umiejętności dzieci, które uczęszczały już trzy lata do przedszkola. "Promyczki" były zachwycone tym testem sprawności intelektualnej i fizycznej. Ich zadaniem było między innymi rozpoznawanie liter czy skakanie na skakance.Rownież promyczkowe ciocie musiały wykazać się kilkoma umiejętnościami. Wszystkim - zarówno oglądającym jak i uczestniczącym bardzo się podobał wspólnie spędzony czas. "Promyczki", które opuszczą mury naszego przedszkola z pewnością będą za wszystkimi tęsknić.Życzymy im powodzenia i wielu sukcesów!