21.06.2016r.

W miniony wtorek grupa "Motylków" obchodziła uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Przedszkolaki przedstawiły swoim Rodzicom różne piosenki, wiersze oraz układy taneczne, których nauczyły się w ciągu swojego rocznego pobytu w przedszkolu. "Motylki" wraz z ciocią Anią- nauczycielką tańca zaprezentowały dwa układy taneczne-jeden baletowy a drugi nowoczesny. Następnie z ciocią Ewą-nauczycielką od języka angielskiego zaśpiewały i zilustrowały ruchem dwie bardzo wpadające w ucho piosenki. Wujek Krzysiek-nauczyciel rytmiki zaprezentował z dziećmi piosenkę o żabkach oraz taniec w parach. Na koniec "Motylki" wraz ze swoimi ciociami zaśpiewały piosenkę o tym, czego nauczyły się w przedszkolu i o swoich przygotowaniach do wakacji. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz coś słodkiego.