17.06.2016r.

"Biedronki" wraz z ciociami z okazji Święta swojej Grupy przygotowały dla wszystkich przedszkolaków piękne przedstawienie. Wszyscy zaproszeni zebrali się w sali teatralnej, gdzie w kolorowych "biedronkowych" strojach zjawili się aktorzy a także ich ciocie. Przedszkolaki zaprezentowały wiele wierszyków, tańców i piosenek, których uczyły się w ciągu roku. Oglądający byli zachwyceni całą oprawą występu. "Biedronki" nie zapomniały oczywiście poczęstować zebranych gości czymś słodkim, co było bardzo miłym gestem. Dzień Grupy trzylatków został połączony z zakończeniem roku przedszkolnego, więc "Biedronki" po południu jeszcze raz zaprezentowały swoje przedstawienie Rodzicom i otrzymały wtedy pamiątkowe dyplomy.