03.06.2016r.

W zeszłym tygodniu w naszym przedszkolu odbyła się wycieczka do Lisowa, w której uczestniczyły "Motylki", "Biedronki" oraz "Promyczki" wraz ze swoimi ciociami. Pogoda dopisała znakomicie, nie padał deszcz, ale nie było także zbyt gorąco przez co wszyscy mogli bez zmęczenia skorzystać z różnych atrakcji. Już sama dalsza podróż autokarem była dla dzieci fascynująca. Na miejscu przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem zwiedziły Zwierzyniec, gdzie mogły obejrzeć różne gatunki ptaków i zwierząt zarówno tych domowych jak i tych bardziej egzotycznych. Zanim rozpoczęły się harce na ogromnym, bogato wyposażonym placu zabaw wszystkie grupy zjadły pożywne drugie śniadanie, by mieć energię do zabawy. Nikomu nie chciało się odjeżdżać z Lisowa, ponieważ zabawa była znakomita, a atrakcji wiele. Ale wszystko co dobre szybko się kończy...więc pewnie do następnego roku!