01.06.2016r.

Nasze przedszkole nie zapomniało o wielkim święcie jakim jest Dzień Dziecka. Z tej okazji wszyscy pracownicy wzięli udział w przygotowaniach mnóstwa atrakcji dla naszych pociech. Całą zabawę poprowadziły ciocie: c. Marta z „Biedronek” ,c. Magda z „Promyczków” oraz c. Dorota ze „Stokrotek”. Dzieci od samego rana nie mogły się doczekać imprezy. Kiedy nadszedł jej czas, wszystkim dopisywały świetne humory. Przedszkolaki wraz ze swoimi ciociami – przebranymi za dzieci bawiły się znakomicie i tańczyły przy piosenkach zarówno z repertuaru dziecięcego jak i z tego dla tych starszych. Jednak to nie był koniec atrakcji. Ze względu, że pogoda dopisała znakomicie wszyscy mogli udać się na piknik na dziedzińcu, by przy wspólnych rozmowach zjeść pyszna, świeżą pizze. Kiedy dzieci odpoczęły na świeżym powietrzu, mogły znów wrócić do szalonych tańców. Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był bardzo udany, a każde dziecko otrzymało na koniec mały upominek.