31.05.2016r.

W miniony wtorek swoje Święto Grupy obchodziły „Jeżyki”. Z tej okazji przygotowały dla przedszkolaków występ pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Występ bardzo się wszystkim podobał – „Jeżyki” wraz ze swoimi ciociami włożyły w niego wiele pracy. Pięknie przygotowane i wyrecytowane przez dzieci role, choreografia i podkład muzyczny sprawiły, że wszyscy przenieśli się w świat baśni. Nikt nie potrafił oderwać wzroku od sceny, ponieważ wszystkie postacie miały na sobie misternie przygotowane kostiumy. Widownia miała wrażenie, że znajduje się w zamku wśród książąt i księżniczek. Wszyscy nagrodzili ogromnymi brawami „Jeżyki”. Następnie każde dziecko wedle tradycji Święta Grupy mogło poczęstować się słodkościami.