25.05.2016r.

Przedszkolaki z grupy trzylatków „Motylki” odwiedziły ostatnio sklep zoologiczny. Tydzień związany z tematem zwierzątek domowych zakończył się wycieczką do tego właśnie sklepu. Było to bardzo ciekawe rozwiązanie podsumowujące cały blok tematyczny oraz pozwalające dzieciom zapamiętać z niego o wiele więcej informacji. Przedszkolaki mogły na żywo zobaczyć zwierzątka, o których była mowa na zajęciach. Nauczyciel oprowadził dzieci po sklepie, szczegółowo opowiadając nie tylko o znajdujących się tam zwierzętach i ptakach, ale także o akcesoriach dla pupili oraz pokarmie dla nich. Dzieci były bardzo zainteresowane, a widok żywych zwierzątek i ptaków spowodował u nich wiele radości i uśmiechu na twarzy.