20.05.2016r.

W miniony piątek „Motylki” obchodziły nie tylko swoje Święto Grupy, ale także uczciły Święto Mamy i Taty. Z tej okazji wraz ze swoimi ciociami zaprosiły wszystkich Rodziców na godz. 15.30 do przedszkola, by mogli oni obejrzeć zaprezentowane już wcześniej dla przedszkola przedstawienie „Ziemia oczekuje pomocy”. Rodzice byli zachwyceni występem swoich dzieci. Brawom i wzruszeniom nie było końca. Oczywiście nie obyło się bez serdecznych życzeń z okazji Święta Mamy i Taty-„Motylki” przygotowały piękny wierszyk i piosenkę. Następnie wręczyły Rodzicom przygotowane wraz z ciociami laurki i zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Spotkanie udało się znakomicie, wszystkim towarzyszyły uśmiechy i pozytywne nastawienie.