dsc0564905.02.2016.

W miniony piątek grupa „Motylków” obchodziła swój wielki dzień-występ na scenie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Misterne przygotowania-nauka wierszy i piosenek, wiele prób zakończyły się sukcesem. Chyba nikt nie spodziewał się aż tylu gości, sala teatralna pękała w szwach. Babcie
i dziadziusiowie byli wzruszeni już samym widokiem wnuków na scenie. Świadczy to o ich prawdziwej miłości. Niemniej jednak przedszkolaki pięknie wyrecytowały swoje wierszyki i zatańczyły taniec „Grozik” oraz głośno zaśpiewały piosenki. Brawom nie było końca, a w niejednym oku zakręciła się łza. Po występie nastąpił wesoły czas, gdzie to dziadkowie musieli wykazać się różnymi umiejętnościami w konkursach, które przygotowały ciocie. Było to między innymi rozpoznanie owoców po smaku, wnucząt po głosie i dotyku, itd. Następnie przedszkolaki wręczyły gościom przepiękne laurki i wszyscy mogli poczęstować się pysznymi słodkościami.