dsc0528119.01.2016.

W pierwszy tydzień ferii w naszej placówce odbył się huczny jak przystało na okres karnawałowy bal. Przedszkolaki bawiły się na sali przejściowej, zaś podopieczni Ogniska na sali teatralnej. Każdy- zarówno dzieci jak i ciocie i siostra dyrektor zaprezentowali się w przepięknych, różnorodnych przebraniach. Głównym dowodzącym balu był wodzirej. Nie pozwolił on, by ktokolwiek się nudził na imprezie bądź nie tańczył. Prowadzone przez niego zabawy taneczne, zabawy z chustą animacyjną wszystkim przypadły do gustu i pozwoliły bawić się zarówno najmłodszym jak i tym trochę starszym. W trakcie balu czekał na dzieci i ciocie słodki poczęstunek, który dał chwilę wytchnienia od tańców i okazję do podzielenia się wrażeniami.