dsc0498112.01.2016

Dwunastego stycznia b.r. wszystkie grupy przedszkolaków wraz z ciociami wybrały się do Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach na spektakl pod tytułem "A niech to gęś kopnie". Planowany spacer do teatrzyku nie udał się ze względu na niezbyt korzystne warunki pogodowe i dzieci dojechały na miejsce autokarem. Przedstawienie odbyło się na dużej sali, więc dla trzylatków - "Motylków"
i "Biedronek" było to dodatkowe przeżycie, gdyż były tam po raz pierwszy. Spektakl bardzo interesujący i pełen żartobliwych tekstów. Opowiadał o najważniejszych wartościach w naszym życiu jakimi są dobro, przyjaźń i miłość. Nie można nie wspomnieć także o wielości pięknych rekwizytów i kukiełek. Aktorzy wykorzystali bardzo dużo instrumentów, co przyciagalo uwagę dzieci, a bardzo miłym i zmniejszającym dystans zabiegiem było wejście aktorów pomiędzy dzieci. Podsumowując, ta kolejna wizyta w naszym zaprzyjaźnionym teatrzyku była bardzo udana.