f324832809.11.2015 r.

Nasze przedszkole odwiedził tego dnia teatr "Arka". Wszystkie grupy wraz z ciociami zebrały się na sali teatralnej, by wspólnie obejrzeć spektakl pod tytułem "Przyjaźń". Przedstawienie było bardzo interesujące i piękne. Ukazywalo jak ważna osoba w życiu każdego dziecka, w życiu każdego człowieka jest przyjaciel. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, by ożywić publiczność i nawiązać kontakt z nią było zaproszenie przez aktorki dzieci do wspólnej zabawy- pokazywania różnych gestów. Dzieci były bardzo zainteresowane i chętnie uczestniczyły w spektaklu wraz z aktorkami. Wielkim Prezentem dla naszego przedszkola było podarowanoe Pradawnego Kodeksu Przyjaźni, który będzie nam wszystkim przypominał jak ważna jest przyjaźń.