dsc0203729.10.2015.

W tym dniu grupa „Motylków” przeżyła swoje wielkie święto-pasowanie na przedszkolaka. Było to ogromne wydarzenie zarówno dla trzylatków jak i ich cioć. Po wielu przygotowaniach „Motylki” po raz pierwszy stanęły przed publicznością, by dla niej zaśpiewać, zatańczyć oraz prosić siostrę dyrektor o pasowanie. Dzieci w odświętnych strojach i biretach wyglądały dostojnie. Wszystkim gościom bardzo podobał się występ trzylatków. Po zaprezentowaniu pięknych wierszy i piosenek „Motylki” śpiewająco zdały egzamin na przedszkolaka i złożyły przyrzeczenia, po których siostra dyrektor pasowała każdego malucha na przedszkolaka oraz wręczyła dyplom. Jako, że była to wielka uroczystość uwieńczona zostać musiała ogromnym tortem. „Motylki” wraz z ciociami zdmuchnęły świeczki i mogły wspólnie z gośćmi poczęstować się słodkościami.