dsc0167914.10.2015.

Grupa „Stokrotek” obchodziła święto swojej grupy. Dzieci wraz z ciocią Martą, Mileną i Dorotą przygotowały przedstawienie pt. „Krasnoludki, jesień i poziomki”. Na sali teatralnej zebrały się wszystkie grupy przedszkolne wraz z ciociami, siostra dyrektor oraz inni pracownicy przedszkola. Wszyscy byli pod wrażeniem pięknych strojów dzieci oraz prezentowanych piosenek i wierszyków. Po zakończeniu przedstawienia siostra dyrektor wręczyła słodki upominek w postaci cukierka każdemu „stokrotkowemu” dziecku. Złożyła także najserdeczniejsze życzenia wszystkim ciociom z okazji Dnia Nauczyciela. „Stokrotki” nikogo nie wypuściły z przedstawienia z pustymi rękami. Przy wyjściu każde dziecko i ciocia mogło poczęstować się pysznym cukierkiem.