20150925 000625.09.2015.

W dniu tym odbyła się uroczystość nadania imienia naszemu przedszkolu oraz ognisku wychowawczemu. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele św. Wojciecha sprawowaną przez biskupa ordynariusza diecezji kieleckiej Jana Piotrowskiego. We Mszy Św. uczestniczyły siostry Agnieszka Szerewicz i Helena Kisielewska -przedstawicielki Organu Prowadzącego Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Prowincji Warszawskiej, siostra Jadwiga Kisielewska z Domu Prowincjonalnego, siostry Helena Radziejewska i Dorota Adamek pełniące w przeszłości urząd dyrektorki w naszej placówce, obecna siostra dyrektor Renata Bereda oraz zastępca Prezydenta Kielc Andrzej Sygut, pani Iwona Czech reprezentująca Urząd Miasta Kielce, pani Teresa Kmiecik z Kuratorium Oświaty w Kielcach, a także Rodzice, ich dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola i ogniska wychowawczego. Podczas Mszy Św. został odczytany akt nadania imienia siostry Róży Okęckiej naszemu przedszkolu oraz imienia św. Wincentego a' Paulo ognisku wychowawczemu. Po Mszy Św. wszyscy zaproszeni goście udali się do naszej placówki na Agappę, gdzie mogli porozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a także atrakcji dla dzieci. Na dziedzińcu dzieci mogły pobawić się w basenie kulkowym oraz na dmuchanych zjeżdżalniach. Pomimo odrobinę chłodnej pogody wszystkim dopisywały znakomite humory.