dd 1901.06.2015.

W poniedziałek słonce zagościło w naszym przedszkolu malując na twarzach dzieci radosny uśmiech. Wszystko to za sprawą podwójnego świętowania: Dnia Dziecka oraz Dnia Koloru Żółtego i związanych z tym atrakcji. Jedną z nich była super dyskoteka prowadzona przez zakręconych pozytywnie DJ-Rycha i DJ. Scoob’ego w ich rolę wcieliły się ciocia Magda oraz ciocia Marta z grupy „Biedronki”. Wesołe rytmy płynące z głośników sprawiały, że nie trzeba było nikogo namawiać do tańca. „Kaczuszki”, „Sałatka z pomidorów”, „Opa Opa”, „Kazachok”, „Chocolate” to jedne z wielu zabaw tanecznych, które wzbogaciły poniedziałkową dyskotekę. Na dzieci czekała również słodka niespodzianka. Drugie śniadanie, jak przystało na Dzień Koloru Żółtego, miało również kolor żółty: cytrynowy napój oraz żółta wata cukrowa. Przedszkolaki mogły posilić się tymi pysznościami na świeżym powietrzu korzystając z pięknego czerwcowego słońca. Na koniec wszystkie dzieci dostały prezenty od Siostry Dyrektor z okazji Dnia Dziecka: kolorowe piłki i „małe co nieco”, a najlepszym prezentem tego dnia dla wszystkich dorosłych była radość naszych wesołych przedszkolaków.