24.05.2015.

W niedzielne popołudnie w kaplicy akademickiej przy ulicy Wesołej miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice, dzieci oraz pracownicy z czterech przedszkoli katolickich uczestniczyli we wspólnej Mszy Św. Odprawiona ona została przez
ks. Rafała Dudałę. Ciocia Magda z „Biedronek” służyła swym pięknym śpiewem i grą podczas liturgii. Wydarzenie upamiętnić miało rocznice urodzin papieża Jana Pawła II. Po Mszy Św. kolorowym korowodem uczestnicy przemaszerowali na Plac Artystów. Nasze przedszkolaki wraz z ciociami wyróżniały się niebieskimi chabrami i radosnym śpiewem. „Motylki”
i „Biedronki” wystąpiły na scenie przed zgromadzoną publicznością. Zaśpiewały piosenkę oraz zatańczyły w rytmie samby, czaczy, walca oraz jazzu. Oprócz dzieci z przedszkoli katolickich na scenie zaprezentował się również teatr Ewangelizacyjny „Eden” z Wieliczki. Na zakończenie nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku - tortu urodzinowego. Dzień ten był okazją do wspólnego świętowania w gronie rodzinnym.