p105001126.05.2015.

Zgodnie z datą w kalendarzu - 26 maja - "Motylki" świętowały Dzień Mamy oraz Dzień Taty.
W montażu słowno - muzycznym przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Występy dzieci dostarczyły Rodzicom wielu wzruszeń, a w chwili gdy popłynęły słowa piosenki "Mamo, mamo, mamo, tato, tato, tato moje życie mam dzięki Wam" w wielu oczach pojawiły się łzy.
Po występie dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane laurki oraz zaproszono gości na słodki poczęstunek. Ale to nie koniec atrakcji. Na zakończenie czekała jeszcze niespodzianka. "Czy to moje dziecko?"

- to zagadki słuchowe przygotowane dla dorosłych. Niejeden Rodzic miał problem z rozpoznaniem głosu swojego dziecka. Zabawa była przednia!