p104079625.05.2015.

Dzieci z grup "Biedronki" i "Motylki" brały udział w II Wojewódzkim Festiwalu Przedszkolnych Formacji Tanecznych pod hasłem "Taneczne wygibasy". Przedszkolaki zaprezentowały układy taneczne "Single Ladies" - Biedronki i "Misz masz" - Motylki w choreografii p. Dawida Kwarciarnego - instruktora tańca. Po prezentacji wszystkich uczestników - 10 zespołów
z 9 przedszkoli - w oczekiwaniu na werdykt jury podziwialiśmy występy formacji tanecznej "Impuls 2" działającej przy KTT oraz pokazy solowe. Już lekko zmęczeni i głodni nareszcie doczekaliśmy się wyników.
I... niespodzianka ! Maciej Rejdak i Mieszko Tofil z "Biedronek" oraz Nikodem Nowacki, Maja Rybus i Zuzanna Rojek z grupy "Motylki" otrzymali nagrody indywidualne. A I miejsce zajęły ... "Motylki" !!! Radości nie było końca.