p104031020.05.2015.

W tym dniu dzieci z najmłodszej grupy wyraziły swoje podziękowania dla Rodziców z okazji
ich święta. Słowami wierszy i piosenek dostarczyły wielu emocji i wzruszeń mamom i tatusiom. Przedszkolaki w sposób żartobliwy uświadomiły Rodzicom jaka jest ich rola w domu oraz w życiu dziecka. Z pewnością każdy tato zapamięta, że jest potrzebny "żeby przybić gwóźdź", a mama "do smażenia kotletów i gotowania kapusty", zaś dzieci są "by skarżyć i marudzić". Po przedstawieniu dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty - serca, a mamusie i tatusiowie nie szczędzili całusów i uścisków swoim pociechom.

Niesamowitą niespodzianką dla Jeżyków było przedstawienie pt. "Nietypowe przygody Czerwonego Kapturka", w którym aktorami byli rodzice dzieci oraz wychowawcy przedszkolni. Chłopcy i dziewczynki w skupieniu oglądały inscenizację, podziwiając barwne postacie: Czerwonego Kapturka, babci, gajowego, mamy, taty, pszczółek, żabek, motylków, wiewiórek, dzięciołów, jeży, jemiołuszki, wilgi, sójki, ważki, a także drzew. Nawet straszny wilk okazał się być przyjazny dzieciom i zamiast połknąć Czerwonego Kapturka znakomicie bawił przedszkolaków. A to wszystko z okazji ...."Dnia Dziecka".