dsc0006413.05.2015.

Do naszego przedszkola zleciały się przepiękne Anioły - dzieła małych artystów. A wszystko
za sprawą konkursu plastycznego „Świętokrzyskie Anioły”. Prace na konkurs wykonały dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami. Po burzliwych obradach Jury ogłosiło w sali teatralnej wyniki konkursu. Grand prix uzyskała Zuzanna Karbownik. Na nagrody specjalne zasłużyli Małgorzata Gawor i Wiktor Gawor.
I miejsca zdobyły Hania Niebudek, Kalina Wójcik, Karolina Basiak, Zuzanna Niebudek. Wyróżnienia otrzymali Blanka Kowalik, Gabriela Pedrycz, Adaś Karasek, Adam Pałczyński, Paweł Snochowski, Zuzanna Rojek, Małgorzata Lutwin, Oliwier Bernacki, Michał Wieczorek, Maja Ziętal. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami oraz gromkimi brawami swych kolegów i koleżanek oraz kadry przedszkola. Serdecznie gratulujemy!