Przypominam, że dnia 31 października br. nasze placówki są zamknięte.

Jeszcze raz proszę Państwa o roztropność i umiejętną rozmowę z dzieckiem na temat dlaczego nie bawimy się – dlaczego nie propagujemy szpetoty i nie obchodzimy pogańskiego kultu halloween. Oczywiście jeśli temat nie jest dziecku znany nie należy go podejmować.

W naszej placówce dnia 8 listopada br. (wtorek) w godz. 10.00- 12.00 odbędzie się pierwszy bal WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Mamy nadzieje, że stanie się on naszą tradycją. Pragniemy przybliżać dzieciom piękno i radość płynącą z życia w przyjaźni z Bogiem. Bal będzie prowadzony przez wodzireja. W tym wydarzeniu uczestniczymy w przebraniu wybranego świętego.

Rozpoczynamy w naszej placówce tradycję obchodów Święta Niepodległości. W tym roku nasze uroczystości będziemy obchodzili 9 listopada, będzie to jedocześnie święto grupy Jeżyki. W każdej sali dydaktycznej zostały zawieszone godła Polski, pragniemy uczyć nasze dzieci umiłowania Ojczyzny. Dlatego proszę by, w tym dniu ubrać dzieci w strój odświętny tzn. w białą bluzkę lub koszulę, czarne lub granatowe spodnie, czarną lub granatową spódniczkę.

ASD