23.01.2018

We wtorek grupa czterolatków świętowała Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały wielką niespodziankę dla swoich ukochanych dziadków. Sprawiły, że przez chwilę wróciły do wspomnień z przeszłości, na które nie jednemu zakręciła się łezka w oku. Dzieci odegrały scenki, w których babcia i dziadek byli niemowlakami, potem przedszkolakami, a następnie chodzili do szkoły, dorastali, założyli rodziny, mieli dzieci, potem wnuki. Przedstawienie wzruszyło, ale także rozśmieszyło naszych Gości. Dziadkom z pewnością spodobała się inscenizacja, o tym jak, dziadek na stare lata kupił sobie fiata. Planował długie podróże z babcią, ale ... ostatecznie fiacik stał pod blokiem, a dziadek piekł w kuchni ciasto-babkę. Niemniej radości sprawiły im wierszyki, życzenia oraz piosenki w wykonaniu wnucząt. Słoneczka zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w "Siedmiokroczku", jak również w tańcu "Zasiali górale". Po pięknym występie dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.