13.12.2017r.

W środę odbyło się spotkanie wigilijne w grupie Słoneczek. Przedszkolaki przypomniały wszystkim zgromadzonym gościom historię narodzenia Bożego Dzięciątka, którego spieszyli powitać pasterze i królowie. Dzieci podarowały Nowonarodzonemu symboliczne serduszka, prosząc, by Jezus zagościł w ich czystych sercach. Śpiew kolęd, pięknie wyrecytowane wiersze, a także życzenia świąteczne dzieci wzruszyły niejednego rodzica. Po jasełkach został odczytany fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa, a następnie przedszkolaki łamały się opłatkiem ze swoimi bliskimi. Był czas na chwilę refleksji i zadumy. Serdeczne życzenia i podziękowania  stworzyły swiąteczną atmosferę, a poczęstunek był okazją do ciepłych, przyjacielskich rozmów. Teraz wszyscy z niecierpliwością oczekujemy Narodzenia Pana.