01.12.2017r.

W piątek Słoneczka uczestniczyły w niecodziennych zajęciach. W naszej grupie gościli rodzice Franka, którzy opowiadali o zwierzętach futerkowych. Dzieci zaprzyjaźniły się z wężem zbożowym, gekonem i jaszczurką. Dowiedziały się z czego składa się ciało węża oraz że jego język służy do wąchania. Wszyscy już wiemy, że jaszczurka zamiast uszu ma otwory do słuchania. Większość przedszkolaków chętnie głaskała zwierzątka, pozowały z nimi do zdjęć, a najodważniejsi pozwolili sobie założyć węża na ramiona. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i przyglądały się zwierzętom. Nie brakowało chętnych do karmienia Gucia - jaszczurki, jednak największą radość wśród przedszkolaków wzbudził wąż. Dziękujemy rodzicom Franka za przygotowanie niezwykle interesujących zajęć.