22 listopada dzieci z grupy Motylki miały okazję poznać artystę rzeźbiarza - Pana Michała Pronobisa. Autora m.in. pomnika Jana Pawła w Ksawerowie Łódzkim oraz popiersia Ks. Biskupa Jaworskiego w Seminarium Duchownym w Kielcach. Dzieci z zachwytem oglądały mniejsze rzeźby wykonane przez artystę. Po przedstawieniu swojej pracy Pan Michał przeszedł od razu do demonstrowania, w jaki sposób wykonać np. popiersie, czy rzeźbę ulubionego zwierzątka. Motylki pod okiem profesjonalisty rzeźbiły z plasteliny według swojego pomysłu. Każdy wykonał po kilka różnych rzeźb. Dzieci były niezwykle zaangażowane w pracę. A od środy naszą salę zdobi rzeźba Scrat'a - wiewiórki z filmu animowanego "Epoka Lodowcowa". Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Michałowi za prezent i odwiedzenie naszej placówki. Życzymy samych sukcesów w pracy artystycznej!